Generator aerozolu gaśniczego FIREACTION

Przejdź do naszych usług

Generator aerozolu gaśniczego FIREACTION jest używany do gaszenie pożarów klasy ABCEF w pomieszczeniach zamkniętych, w których nie można zastosować instalacji wodnej. Przede wszystkim idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych, pomieszczeniach technicznych, serwerowniach czy w archiwach. Jest to skuteczna metoda walki z pożarem, która polega na przerwaniu łańcucha reakcji spalania – inhibicji rodników spalania, co całkowicie eliminuje powstałe płomienie. Generatory FIRE ACTION, jako jedyne tego typu urządzenia produkowane w Polsce charakteryzują się szybką i prostą instalacją, która nie wymaga konieczności przebudowy pomieszczeń (klapy dekompresyjne), a także stosowania rozbudowanych instalacji. Oferujemy Państwu zarówno stałe, jak i przenośne generatory aerozolu gaśniczego oraz zajmujemy się ich profesjonalnym montażem.

W celu osiągnięcia kompleksowej ochrony budynku warto wdrożyć zintegrowany system bezpieczeństwa, który ułatwia monitorowanie wszystkich systemów danego obiektu, w tym sygnalizacji pożarowej.

Budowa i właściwości generatora aerozolu gaśniczego

Generator aerozolu gaśniczego FIREACTION jest pojemnikiem w kształcie walca. Urządzenie to jest wykonane ze stali kwasoodpornej, co przekłada się na jego wytrzymałość. Generator może pracować w temperaturach od -45 do +70 stopni, a jego czas uruchomienia wynosi zaledwie 0,5 sekundy. Do uruchomienia urządzenia potrzebny jest wyzwalacz elektryczny, który jest dołączany do każdego zamówienia. Instalacja generatora aerozolu gaśniczego musi być przeprowadzona przez specjalistów, posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Dlatego też, poza sprzedażą oferujemy montaż. Urządzenie mocujemy na uchwycie, który należy przytwierdzić do elementów konstrukcyjnych pomieszczenia. Jeżeli zależy Państwu na profesjonalnej usłudze, zapraszamy do kontaktu.

FIRE ACTION Generatory Gaszącego Aerozolu - folder PL Pobierz